ZWYCIĘZCY PUCHARÓW
Auto B-52
€15.00
Typ odmiany: Sativa/Indica
Zawartosc THC: 16%
Okres kwitnienia: 65 dni
Auto B-52 Feminised – to szybko-rosnąca wydajna odmiana samokwitnąca, ma zabójcze działanie i przyjemny aromat. Odmiana ta nie boi się rośnięcia na wolnym powietrzu, ponieważ będzie wspaniale czuła się w niemal każdej strefie klimatycznej. Nasiona konopi odmiany samokwitnącej Auto B-52 produkują wystarczająco duże sadzonki z dużym rozgałęzieniem bocznym. W każdym rodzaju uprawy krzewy osiągają m..
Auto Big Bong
€15.00
Typ odmiany: Predominante Indica
Zawartosc THC: 18%
Okres kwitnienia: 60 dni
Auto Big Bong Feminised - to najbardziej bezpretensjonalna i niekapryśna odmiana z całej listy konopi, która ma intensywne tempo rozwoju i krótki okres dojrzewania. Nasiona odmiany samokwitnącej Auto Big Bong będą równie czuć się komfortowo w dowolnych warunkach uprawy. Przy uprawie odmiany indor dla maksymalnej wydajności krzaków zaleca się wyhodować sadzonki przy obecności światła nie większej n..
Auto Blue Grape
€16.00
Typ odmiany: Sativa/Indica
Zawartosc THC: 19%
Okres kwitnienia: 70 dni
Auto Blue Grape Feminised urzeka swoim luksusowym oryginalnym smakiem. Odmiana jest tworzona w wyniku fuzji genów posiadacza cytrynowego aromatu Auto Grape z posiadaczem jeżynowego smaku Auto Blueberry. Wynikiem była hybryda z unikalnym, niezwykle wykwintnym zapachem, która jest luksusowym koktajlem smaków hybryd rodzicielskich. Nasiona odmiany samokwitnącej Auto Blue Grape wytwarzają niskie pędy..
Auto Blueberry Pie
€15.00
Typ odmiany: Sativa/Indica
Zawartosc THC: 18%
Okres kwitnienia: 65 dni
Auto Blueberry Pie Feminised - to niezawodna krótka skromna odmiana, owoce i liście które w okresie dojrzewania są zabarwione uroczym kolorem fioletowym. Hybryda ma wykwintny smak powoduje wysoko jakościowy efekt. Nasiona odmiany samokwitnącej Auto Blueberry Pie szybko stały się ulubioną odmianą większości plantatorów, hodujących konopie samokwitnące. Dla głębokiego jagodowego smaku eksperci radzą..
Auto Brain Explosion
€16.00
Typ odmiany: Ryderalis/Sativa/Indica
Zawartosc THC: 18-20%
Okres kwitnienia: 70-80 dni
Auto Brain Explosion Feminised to niezawodna, stabilna oraz płodna odmiana samokwitnąca, łącząca w sobie wszystkie najlepsze cechy, które mogą dać indica i sativa. Hybryda dojrzewa w boksie w zaledwie dziesięć tygodni i gwarantuje prosty i przyjemny haj. Nasiona konopi odmiany samokwitnącej Auto Brain Explosion rosną bardzo dobrze w pomieszczeniu, ale najlepszy wynik Grower będzie w stanie uzyskać..
Auto Bulldozer
€16.00
Typ odmiany: Sativa/Indica
Zawartosc THC: 20%
Okres kwitnienia: 65 dni
Auto Bulldozer Feminised – to unikalna odmiana, który została wyhodowana w betonowej dżungli Nowego Jorku. Kompaktowe krzewy mają fantastyczny grejpfrutowy zapach, który pozbawiony jest nawet najmniejszej aluzji na olej napędowy. Nasiona konopi feminizowane odmiany samokwitnącej Auto Bulldozer radują niskimi, kompaktowymi krzewami, których wysokość nie przekracza 65 centymetrów. W miarę dojrzewani..
Auto Crystal
€16.00
Typ odmiany: ruderalis/Indica
Zawartosc THC: 18%
Okres kwitnienia: 70-75 dni
Wspaniały Auto Crystal Feminised ma silne pędy, które pokrywają się w okresie kwitnienia ciężkimi pąkami, wydzielającymi ogromną ilość pachnącej gęstej żywicy. Auto Crystal jest w stanie sprawić ogromną przyjemność swoim szybkim tempem rozwoju każdemu breederowi. Uprawa odmiany spowoduje wyłącznie pozytywne emocje, a jego wydajność może zaskoczyć, niezależnie od doświadczenia breederu. Niskie krze..
Auto Dark Rose
€15.00
Typ odmiany: Indica/Sativa
Zawartosc THC: 21%
Okres kwitnienia: 70 dni
Auto Dark Rose Feminised – to diabelsko piękna odmiana, rośliny której zaskakują nie tylko luksusowym ciemno-purpurowym kolorem owoców i liści, ale także potężnym wpływem na mózg z wesołym euforycznym hajem. Nasiona konopi odmiany samokwitnącej Auto Dark Rose są skromne, niekapryśne i mało wymagające, co docenia większość plantatorów. Jest to jedna z najbardziej produktywnych odmian samokwitnący..