Indica

Sprecyzuj wyszukiwanie

Sprecyzuj wyszukiwanie

Тип растений
Auto Big Bong
€15.00
Typ odmiany: Predominante Indica
Zawartosc THC: 18%
Okres kwitnienia: 60 dni
Auto Big Bong Feminised - to najbardziej bezpretensjonalna i niekapryśna odmiana z całej listy konopi, która ma intensywne tempo rozwoju i krótki okres dojrzewania. Nasiona odmiany samokwitnącej Auto Big Bong będą równie czuć się komfortowo w dowolnych warunkach uprawy. Przy uprawie odmiany indor dla maksymalnej wydajności krzaków zaleca się wyhodować sadzonki przy obecności światła nie większej n..
Auto Bulldozer
€16.00
Typ odmiany: Sativa/Indica
Zawartosc THC: 20%
Okres kwitnienia: 65 dni
Auto Bulldozer Feminised – to unikalna odmiana, który została wyhodowana w betonowej dżungli Nowego Jorku. Kompaktowe krzewy mają fantastyczny grejpfrutowy zapach, który pozbawiony jest nawet najmniejszej aluzji na olej napędowy. Nasiona konopi feminizowane odmiany samokwitnącej Auto Bulldozer radują niskimi, kompaktowymi krzewami, których wysokość nie przekracza 65 centymetrów. W miarę dojrzewani..
Auto Fire Hash
€15.00
Typ odmiany: Indica
Zawartosc THC: 19%
Okres kwitnienia: 70 dni
Auto Fire Hash Feminised świetnie nadaje się do roli pierwszej odmiany dla początkujących, ponieważ jego szybkie tempo rozwoju, potężny komercyjny potencjał, przyjemny zapach i obfite wydzielanie żywicy są godne najgłębszego szacunku. Nasiona Auto Fire Hash bardzo szybko dają silne, różniące się szybkim wzrostem kiełki, zaskakujące aktywnym rozwojem i w miarę dojrzewania pokrywające się mnóstwem p..
Auto Heavy Bud
€15.00
Typ odmiany: Predominante Indica
Zawartosc THC: 19%
Okres kwitnienia: 55 - 65 dni
Auto Heavy Bud Feminised – to cudowna odmiana indyki komercyjnej, która jest idealna do uprawy przez nowicjuszy. Hybryda daje dużo twardych żywicznych pąków, zapewniających prosty relaksujący efekt, wraz z sennością. Nasiona odmiany samokwitnącej Auto Heavy Bud są odpowiednie dla początkujących hodowców. Hybryda jest wytrzymała, skromna, nie boi się wachań temperatury, nadmiaru nawozu i jest toler..
Auto NL XXl
€15.00
Typ odmiany: Indica
Zawartosc THC: 18%
Okres kwitnienia: 60 dni
Auto NL XXL Feminised są przedstawicielami klasycznych odmian indica. Na szczytach krzewów rośnie mocna strona główna korona, którą otacza niewielka ilość drobnych kwiatów. Korona główna, a także boczne gałęzie hybrydy są pokryte mnóstwem mocnych żywicznych pąków. Kultywacja niewybrednego Auto NL XXL nie zajmuje dużo czasu, tylko jedna kropla twojej uwagi uczyni cud i kilka razy zwiększy produktyw..
Auto Polski Skunk
€15.00
Typ odmiany: Indica
Zawartosc THC: 17%
Okres kwitnienia: 65 - 70 dni
Auto Polski Skunk Feminised składa się w 80% z genów indica, co jest potwierdzone odpowiednią strukturą krzewów i tempem rozwoju hybrydy. To jest niezawodna odmiana, która raduje stabilnie wysokim plonem. Nasiona Auto Polski Skunk są łatwe do uprawiania. Mimo, że hybryda została stworzona dla uprawy indoor, doświadczeni hodowcy twierdzą, że i na otwartych glebach roślina jest również w stanie dać ..
Auto Snow White
€15.00
Typ odmiany: Sativa/Indica
Zawartosc THC: 18%
Okres kwitnienia: 70 dni
Istnieją odmiany, o których właściwie nic do powiedzenia. A są i takie, o których można opowiadać w nieskończoność. I za każdym razem będziesz myśleć, że nie jesteś w stanie w pełni opisać je. Jednej z takich odmian jest Auto Snow White Feminised. Powiedzieć o tej odmianie, że ma obfite plonowanie, bezpretensjonalność i jest łatwa do hodowli – to znaczy nie powiedzieć nic... Niskie krzewy z pierws..
Auto Sour Candy
€16.00
Typ odmiany: Indica/Ruderalis
Zawartosc THC: 20%
Okres kwitnienia: 60 dni
Auto Sour Candy Feminised jest klasyczną odmianą indica. Odmiana demonstruje energiczne tempo rozwoju, krótki okres kwitnienia i tolerancje do błędów uprawowych. Nasiona konopi odmiany samokwitnącej Auto Sour Candy Feminise zasłynęły z tego, że produkują sadzonki, wydzielające klasyczny zapach słynnej różowej gumy do żucia. Hybryda ma umiarkowane krzewienie i doskonale rozmnaża się poprzez klono..