Indoor-pl
Auto Akm-47
€15.00
Typ odmiany: Sativa/Indica
Zawartosc THC: 20%
Okres kwitnienia: 65 - 70 dni
Auto AKM-47 Feminised – to niezwykła satywno-indyczna odmiana marihuany, która jest niewątpliwie zdominowana przez geny satiwa. Niezwykle piękna roślina produkuje rekordową liczbę towaru o wysokiej jakości, może powodować dość energetyczny haj. Feminizowane nasiona konopi odmiany samokwitnącej AK-49 obecnie znajdują się na liście najbardziej popularnych odmian konopi. Ciasne kompaktowe pąki hybryd..
Auto B-52
€15.00
Typ odmiany: Sativa/Indica
Zawartosc THC: 16%
Okres kwitnienia: 65 dni
Auto B-52 Feminised – to szybko-rosnąca wydajna odmiana samokwitnąca, ma zabójcze działanie i przyjemny aromat. Odmiana ta nie boi się rośnięcia na wolnym powietrzu, ponieważ będzie wspaniale czuła się w niemal każdej strefie klimatycznej. Nasiona konopi odmiany samokwitnącej Auto B-52 produkują wystarczająco duże sadzonki z dużym rozgałęzieniem bocznym. W każdym rodzaju uprawy krzewy osiągają m..
Auto Big Bong
€15.00
Typ odmiany: Predominante Indica
Zawartosc THC: 18%
Okres kwitnienia: 60 dni
Auto Big Bong Feminised - to najbardziej bezpretensjonalna i niekapryśna odmiana z całej listy konopi, która ma intensywne tempo rozwoju i krótki okres dojrzewania. Nasiona odmiany samokwitnącej Auto Big Bong będą równie czuć się komfortowo w dowolnych warunkach uprawy. Przy uprawie odmiany indor dla maksymalnej wydajności krzaków zaleca się wyhodować sadzonki przy obecności światła nie większej n..
Auto Bloody Mary
€15.00
Typ odmiany: Sativa/Indica
Zawartosc THC: 16%
Okres kwitnienia: 65 - 70 dni
Auto Bloody Mary Feminised to produktywna odmiana samokwitnąca, wykazująca wyraźną przewagę w swoim składzie genów indycznych. Hybryda gwarantuje imponujący plon w uprawie wewnątrz i na zewnątrz. Nasiona konopi odmiany samokwitnącej Auto Bloody Mary wyrastają w luksusowe niebieskie lub fioletowe krzaki. Krępe rośliny są wybitnymi przedstawicielami Indycznie-dominujących odmian: zwarta konstrukcja ..
Auto Blue Grape
€16.00
Typ odmiany: Sativa/Indica
Zawartosc THC: 19%
Okres kwitnienia: 70 dni
Auto Blue Grape Feminised urzeka swoim luksusowym oryginalnym smakiem. Odmiana jest tworzona w wyniku fuzji genów posiadacza cytrynowego aromatu Auto Grape z posiadaczem jeżynowego smaku Auto Blueberry. Wynikiem była hybryda z unikalnym, niezwykle wykwintnym zapachem, która jest luksusowym koktajlem smaków hybryd rodzicielskich. Nasiona odmiany samokwitnącej Auto Blue Grape wytwarzają niskie pędy..
Auto Blueberry Pie
€15.00
Typ odmiany: Sativa/Indica
Zawartosc THC: 18%
Okres kwitnienia: 65 dni
Auto Blueberry Pie Feminised - to niezawodna krótka skromna odmiana, owoce i liście które w okresie dojrzewania są zabarwione uroczym kolorem fioletowym. Hybryda ma wykwintny smak powoduje wysoko jakościowy efekt. Nasiona odmiany samokwitnącej Auto Blueberry Pie szybko stały się ulubioną odmianą większości plantatorów, hodujących konopie samokwitnące. Dla głębokiego jagodowego smaku eksperci radzą..
Auto Brain Explosion
€16.00
Typ odmiany: Ryderalis/Sativa/Indica
Zawartosc THC: 18-20%
Okres kwitnienia: 70-80 dni
Auto Brain Explosion Feminised to niezawodna, stabilna oraz płodna odmiana samokwitnąca, łącząca w sobie wszystkie najlepsze cechy, które mogą dać indica i sativa. Hybryda dojrzewa w boksie w zaledwie dziesięć tygodni i gwarantuje prosty i przyjemny haj. Nasiona konopi odmiany samokwitnącej Auto Brain Explosion rosną bardzo dobrze w pomieszczeniu, ale najlepszy wynik Grower będzie w stanie uzyskać..
Auto Critical XL
€15.00
Typ odmiany: Indica/Sativa,/Ruderalis
Zawartosc THC: 19%
Okres kwitnienia: 70 dni
Auto Critical XL Feminised – to zachwycająco szybko rozwijająca się i owocna odmiana samokwitnąca, która produkuje kwiatostany o fantastycznym smaku, zapachu i potężnym efekcie po spaleniu. Nasiona konopi odmiany samokwitnącej Auto Critical XL wyrastają jako luksusowy bujny krzew z obfitym rozgałęzieniem bocznym i stosunkowo dużymi łodygami. W okresie wegetacji rośliny potrzebują dużych dawek naw..