MEDYCZNA MARIHUANA
Auto Akm-47
€15.00
Typ odmiany: Sativa/Indica
Zawartosc THC: 20%
Okres kwitnienia: 65 - 70 dni
Auto AKM-47 Feminised – to niezwykła satywno-indyczna odmiana marihuany, która jest niewątpliwie zdominowana przez geny satiwa. Niezwykle piękna roślina produkuje rekordową liczbę towaru o wysokiej jakości, może powodować dość energetyczny haj. Feminizowane nasiona konopi odmiany samokwitnącej AK-49 obecnie znajdują się na liście najbardziej popularnych odmian konopi. Ciasne kompaktowe pąki hybryd..
Auto B-52
€15.00
Typ odmiany: Sativa/Indica
Zawartosc THC: 16%
Okres kwitnienia: 65 dni
Auto B-52 Feminised – to szybko-rosnąca wydajna odmiana samokwitnąca, ma zabójcze działanie i przyjemny aromat. Odmiana ta nie boi się rośnięcia na wolnym powietrzu, ponieważ będzie wspaniale czuła się w niemal każdej strefie klimatycznej. Nasiona konopi odmiany samokwitnącej Auto B-52 produkują wystarczająco duże sadzonki z dużym rozgałęzieniem bocznym. W każdym rodzaju uprawy krzewy osiągają m..
Auto Big Bong
€15.00
Typ odmiany: Predominante Indica
Zawartosc THC: 18%
Okres kwitnienia: 60 dni
Auto Big Bong Feminised - to najbardziej bezpretensjonalna i niekapryśna odmiana z całej listy konopi, która ma intensywne tempo rozwoju i krótki okres dojrzewania. Nasiona odmiany samokwitnącej Auto Big Bong będą równie czuć się komfortowo w dowolnych warunkach uprawy. Przy uprawie odmiany indor dla maksymalnej wydajności krzaków zaleca się wyhodować sadzonki przy obecności światła nie większej n..
Auto Bloody Mary
€15.00
Typ odmiany: Sativa/Indica
Zawartosc THC: 16%
Okres kwitnienia: 65 - 70 dni
Auto Bloody Mary Feminised to produktywna odmiana samokwitnąca, wykazująca wyraźną przewagę w swoim składzie genów indycznych. Hybryda gwarantuje imponujący plon w uprawie wewnątrz i na zewnątrz. Nasiona konopi odmiany samokwitnącej Auto Bloody Mary wyrastają w luksusowe niebieskie lub fioletowe krzaki. Krępe rośliny są wybitnymi przedstawicielami Indycznie-dominujących odmian: zwarta konstrukcja ..
Auto Blue Grape
€16.00
Typ odmiany: Sativa/Indica
Zawartosc THC: 19%
Okres kwitnienia: 70 dni
Auto Blue Grape Feminised urzeka swoim luksusowym oryginalnym smakiem. Odmiana jest tworzona w wyniku fuzji genów posiadacza cytrynowego aromatu Auto Grape z posiadaczem jeżynowego smaku Auto Blueberry. Wynikiem była hybryda z unikalnym, niezwykle wykwintnym zapachem, która jest luksusowym koktajlem smaków hybryd rodzicielskich. Nasiona odmiany samokwitnącej Auto Blue Grape wytwarzają niskie pędy..
Auto Brain Explosion
€16.00
Typ odmiany: Ryderalis/Sativa/Indica
Zawartosc THC: 18-20%
Okres kwitnienia: 70-80 dni
Auto Brain Explosion Feminised to niezawodna, stabilna oraz płodna odmiana samokwitnąca, łącząca w sobie wszystkie najlepsze cechy, które mogą dać indica i sativa. Hybryda dojrzewa w boksie w zaledwie dziesięć tygodni i gwarantuje prosty i przyjemny haj. Nasiona konopi odmiany samokwitnącej Auto Brain Explosion rosną bardzo dobrze w pomieszczeniu, ale najlepszy wynik Grower będzie w stanie uzyskać..
Auto Critical XL
€15.00
Typ odmiany: Indica/Sativa,/Ruderalis
Zawartosc THC: 19%
Okres kwitnienia: 70 dni
Auto Critical XL Feminised – to zachwycająco szybko rozwijająca się i owocna odmiana samokwitnąca, która produkuje kwiatostany o fantastycznym smaku, zapachu i potężnym efekcie po spaleniu. Nasiona konopi odmiany samokwitnącej Auto Critical XL wyrastają jako luksusowy bujny krzew z obfitym rozgałęzieniem bocznym i stosunkowo dużymi łodygami. W okresie wegetacji rośliny potrzebują dużych dawek naw..
Auto Crystal
€16.00
Typ odmiany: ruderalis/Indica
Zawartosc THC: 18%
Okres kwitnienia: 70-75 dni
Wspaniały Auto Crystal Feminised ma silne pędy, które pokrywają się w okresie kwitnienia ciężkimi pąkami, wydzielającymi ogromną ilość pachnącej gęstej żywicy. Auto Crystal jest w stanie sprawić ogromną przyjemność swoim szybkim tempem rozwoju każdemu breederowi. Uprawa odmiany spowoduje wyłącznie pozytywne emocje, a jego wydajność może zaskoczyć, niezależnie od doświadczenia breederu. Niskie krze..