Sativa
Auto Full Amnesia
€15.00
Typ odmiany: Sativa
Zawartosc THC: 21%
Okres kwitnienia: 60 - 70 dni
Auto Full Amnesia Feminised – to popularna satywno-dominująca odmiana hybrydowa, która nie potrzebuje specjalnych umiejętności dla uzyskania zadowalającego towaru. Silny haj hybrydy koniecznie da wam mnóstwo niezapomnianych chwil przyjemności. Nasiona konopi samokwitnącej odmiany Auto Amnesia świetnie rozwijają się rosnąc na ulicy w ciepłym śródziemnomorskim klimacie, ale w regionach o trudniejszy..
Auto Morphine
€16.00
Typ odmiany: Sativa/Indica/Ruderalis
Zawartosc THC: 17-19%
Okres kwitnienia: 70 - 75 dni
Auto Morphine Feminised jest najpiękniejszą i bardzo urodzajną odmianą, której spalenie skutkuje wysokiej jakości bardzo długim i mocnym hybrydowym hajem. Odmiana ma charakterystyczne dla rodziny Haze i genetycznej linii Morphine efekt i smak. Nasiona konopi odmiany samokwitnącej Auto Morphine na 40% składają się z indycznych a na 60% - z satywnych genów. Silne i pewne sadzonki dają plon rozrośnię..
Auto Smooth Haze
€15.00
Typ odmiany: Sativa
Zawartosc THC: 16%
Okres kwitnienia: 75 - 80 dni
Auto Smooth Haze Feminised – to piękna odmiana samokwitnąca hodowana na podstawie klasycznego Haze. Pąki kultury zasłynęły z wysokiej zawartości THC i najsilniejszego psychoaktywnego haju. Nasiona konopi odmiany samokwitnącej Auto Smooth Haze wyrosną w przysadziste krzewy, których wysokość nie przekracza 100 centymetrów. Kompaktowy rozmiar nie jest przeszkodą aby hodowcy mogli otrzymać hojny plon..
Auto Sweet Dream
€15.00
Typ odmiany: Sativa
Zawartosc THC: 21%
Okres kwitnienia: 75 - 80 dni
Auto Sweet Dream Feminised jest praktycznie czystą odmianą satywną, która jest w stanie dać obfite plony podczas uprawy w pomieszczeniu. Jeśli za wysoką jakość oryginalna Kali Mist została nazwana królową satiwy, to jej wersja samokwitnąca zasługuje na tytuł księżnej tej rodziny. Nasiona konopi odmiany samokwitnącej Auto Sweet Dream brodzą w dobre sadzonki satywne pokryte niewielką ilością liści..